Ukr | Ru

Статті про медичну моду


що одягнути під медодяг? Що можна одягнути під медичний одяг?

Якщо в приміщенні, де доводиться працювати лікарю холодно взимку або досить прохолодно влітку, це може стати цілою проблемою. І стійко терпіти холод - зовсім не вихід. Що ж можна одягнути під медичний одяг, щоб зберегти тепло? Окреме, але дуже важливе питання, яку білизну можна одягнути під білий халат або костюм.


медодяг для різних типів фігур Який медичний одяг Вам підходить?

За допомогою правильно підібраного одягу можна поліпшити практично будь-яку фігуру. Ні, для того, щоб стати меншими на кілька розмірів, потрібно, звичайно, схуднути. А ось візуально прибрати 1-2 розміри або зробити вигини більш спокусливими можна і без виснажливих дієт і тренувань.


медодяг великих розмірів Як вибрати медичний одяг великих розмірів?

Красиво одягнути жінку - мистецтво. Жінки, чий розмір більший за 48-й, знають це на власному досвіді. І якщо знайти повсякденний або святковий одяг великих розмірів все-таки ще можна, то з робочим одягом часто виникають труднощі.


що подарувати лікарю Що можна подарувати лікарю?

Як можна висловити свою вдячність лікарю і подякувати за вчасно поставлений діагноз, добре ставлення або турботу? Спиртне, цукерки, конверти - популярні, але не найоригінальніші варіанти. Ми зібрали цілий список корисних і приємних презентів, які можна піднести лікарю або медсестрі.


(068) 210-33-25 (063) 880-41-51 (0432) 56-24-86

Контактна інформація